Şirketimiz Hakkında / Nasıl Kurulduk / Neler Yaptık ?

stüdyo

’Stüdyo’
’Grafik
’E-ticaret
’Gününde

Erşan ŞAHİNBAŞ www.ersansahinbas.com’u kurmanın öncesinde 5 yılı aşkın bir süre zarfında stüdyo fotoğrafçılığı yapmış olup bir fotoğrafçı babanın oğlu olmasından dolayı 9 yaşından itibaren fotoğrafçılık içinde bulunmuştur. Fotoğrafın tarihini ve temeli hakkında baba sayesinde iyi düzeyde öğrenmiş olup
Şimdi ise 5 yıl önce kendi kurduğu fotoğraf şirketini büyütmekte, İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı sayılı fotoğraf şirketlerinden biri olan www.ersansahinbas.com bir çok Limited ve anonim şirket olmak üzere referanslara sahiptir Bunlardan bazıları, British American Tobacco, Dardanel, Armine, Akfa Holding, Profilo Ödeme sistemleri gibi medyatik ve kendi alanında en büyükler olan şirketlerle hala çalışmaktadır.

2013 yılının sonlarında, müşteri portföyüne göre büyümeyi planlayan şirket yeni bir marka oluşturmaya karar verdi, bu sayede “NESS REKLAM” markasını yarattı. Erşan ŞAHİNBAŞ kısa zamanda büyük yol katederek referanslarını genişletmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Fotoğrafçılık sektöründe büyümenin yanı sıra stüdyo ve ekibinide NESS markası ile birlikte büyütüp şuanda Tekstilkentte bulunan 150 m2’lik Stüdyolarında hizmet vermektedir. NESS Reklam ve Ersansahinbas.com ürün çekimi, Katalog Çekimi, Moda Çekimi, Mekan Çekim ve bir çok kategoride bir çok referansa sahip olmaya devam etmekte.

nessNESS Reklam Ajansı
Fotoğrafçılık Hizmetleri
www.nessreklam.com

itoİstanbul Ticaret Odası
Ticaret No: 901588/0
Ticaret Ünv. : Reklam Ajansı